#כולנו העוטף#
![](https://www.mikveisrael.org.il/wp-content/uploads/sites/132/2023/10/משפחת-מקוה-ישראל-17.10.23-4.jpg)
בימי מכאוב כה קשים לעמנו, אנו נמצאים פה עבור הבוגרים והבוגרות שלנו מיישובי העוטף. לפנייה אלינו לחצו על הקישור: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeiDwFT_9ODI-PnpNMkAN2WxS4JcOV5ajzBpKb_fOXaSSwmKA/viewform
בימי מכאוב כה קשים לעמנו, אנו נמצאים פה עבור הבוגרים והבוגרות שלנו מיישובי העוטף. לפנייה אלינו לחצו על הקישור: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeiDwFT_9ODI-PnpNMkAN2WxS4JcOV5ajzBpKb_fOXaSSwmKA/viewform