מקווה ישראל

חדשות

רדיו מקוה: סדרת הסכתים המספרת על מקוה ישראל, בית הספר הראשון בארץ ישראל. את הסדרה יצרו וערכו תלמידי בתי הספר שבכפר. כבר בפרק הראשון תוכלו לגלות דברים מפתיעים: מי הקים את מקוה ישראל? מה הקשר בין מקווה ישראל לצרפת? כיצד נבחר השם מקוה ישראל? והאם במקווה ישראל התחילה מדינת ישראל?
האם ידעתם שהרצל ביקר במקוה ישראל? האם שמעתם על יחסו המיוחד של בן גוריון למקוה? על כך תוכלו לשמוע בפרקים הבאים. תוכלו גם לשמוע על הגן הבוטני הראשון בארץ ישראל שנמצא במקווה ועל בית הכנסת הייחודי שקיים במקווה. בנוסף תוכלו לשמוע כיצד לוחמי תש"ח התאמנו במקווה, על קליטת עליית הנוער במקווה ועוד שלל נושאים מרתקים בתחומים שונים. האזנה נעימה!

קראו עוד...

ללמוד ולהוציא רישיון על טרקטור

רוצה ללמוד ולהוציא רישיון על טרקטור? בבית הספר החקלאי מקווה ישראל תוכל להגשים את החלום , וכן לימוד מעשי וליווי על פי צורך אישי, עד להוצאת רישיון לפרטים נוספים אנא פנו למשרד הנהלת הכפר בטל 03-5020600 או צרו קשר דרך אתר האינטרנט שלנו.  

קראו עוד...
יום פתוח בי"ס הישראלי צרפתי מקוה ישראל

יום פתוח בי"ס ישראלי צרפתי מקוה ישראל

יום פתוח לנרשמים לשנת הלימודים תשפ"ה!
12/01/2024 בשעה 9:30
במסגרת היום הפתוח נקיים מפגש באודיטוריום עם הנהלת בית הספר וסיורים מסודרים בביה"ס. המפגשים באודיטוריום יתקיימו בשלושה סבבים, בשעות:
10:00, 10:30, 11:00 וזאת בשל הנחיות פיקוד העורף המגבילות את כמות המשתתפים ל-80 איש בכל סבב. הסיורים המסודרים יתקיימו לאורך כל שעות הפעילות.
קחו בחשבון את זמן ההמתנה למפגש.
קישור להשארת פרטים
https://forms.gle/2aeL1U29Qxmjv7no8

קראו עוד...

בציר מקוה ישראל 2023

בציר 2023 כרם מקווה ישראל
בצרנו את המלבק והפטי ורדו עם תלמידי הפנימיה
והצוותים האחראים ,
הייתה פעילות מהנה ומספקת לתלמידים

קראו עוד...
שדרת בדקלים

בוגרות ובוגרים מקוה ישראל

בוגרות ובוגרים יקרים,
שמי איתי, ואני רכז בוגרי כפר הנוער מקוה ישראל.
במסגרת הידוק הקשר שלנו עם בוגרי ובוגרות מקוה ישראל, אנו מזמינים אתכם להיות לחלק מוביל בקהילת מחזור הבוגרים שלכם, ושתירשמו בקישור המצורף.
הקישור נועד בכדי לוודא את פרטי ההתקשרות, ולהכין עבורכם תעודת בוגר.
נשמח שתפיצו את ההודעה ותירשמו בתוך הקישור 🙏
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf94W_xGghdwo6XzeciAWSl0Jjmei_nDZB71kdk5k2YZ3QORw/viewform

קראו עוד...

סדנא מעשית  לייצור יין

סדנא מעשית מורחבת לייצור ייןבואו ללמוד כלים מעשיים עם רקע תאורטי בסיסיבסדנה מצומצמת של 8 משתתפיםהסדנא תכלול 7 מפגשיםובסופה כל משתתף ומשתתפת יקבלו 30 בקבוקי

קראו עוד...