מקווה ישראל

הפנימייה הכללית

פנימיית מקווה ישראל, או בשמה השני – אם כל הפנימיות, החלה את דרכה כמוסד חינוכי בשנת 1870 ולאורך כל שנותיה ממשיכה להוות מרכז חינוך ועיצוב לדורות רבים. חניכי הפנימיה נהנים מלמידה במקום מוקף שדות ירוקים, מרחבים פתוחים ונופים מרהיבים. בנוסף, מיקומה בעורק הראשי של גוש דן מהווה אבן שואבת לתלמידים אשר רוצים להעמיק ולהתמקצע בתחומים מגוונים.

 

ככפר נוער חקלאי אנו מעודדים את התלמידים לאהבת הארץ ושואפים לטיפוח מצוינות לימודית לצד איכות רגשית ומנטלית. אנו דוגלים בערכים של כבוד לזולת לצד ידע והשכלה, ולכן מכוונים את תלמידינו להוצאת תעודת בגרות מלאה במקצועות הטכנולוגים והמדעיים לצד עיסוק והתמקצעות בספורט, אומנות וחקלאות. תלמידי הפנימיה נהנים מסביבת לימודים נעימה, אווירת טבע ומרחב לצד אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, חדר מחשבים מאובזר ומפואר, מועדון פנאי חדיש, מגרשי כדורגל כדורסל וטניס לאוהבי הספורט, מועדון קולנוע למי שסרטים ומשחק הם בנפשם, חדר כושר וחדר אוכל, אשר נבחר כמוביל באיכותו מתוך כלל הפנימיות בארץ.

 

צוות הפנימייה מורכב מאנשי מקצוע מיומנים ומסורים אשר חרטו על לוח ליבם לעסוק בהקניית ערכים לצד הכשרת התלמידים לרכישת ערכים, טיפוח אופיים האישי והרחבת אופקיהם, תוך כדי העמקת קשריהם לסביבתם. 

אל הפנימייה יתקבלו בוגרי כיתות ח' ואילך חדורי מוטיבציה להצליח ולגשת לבחינות בגרות במלואן. היות ואנו שמים דגש על כללי התנהגות נאותים ושקידה לימודית גבוהה, נקיים ריאיון אישי עם כל תלמיד ותלמידה המבקשים לבוא בשערנו. חזונה של מקווה מכוון ללמידה ולמצוינות אישית וחברתית, תוך כדי מימוש עצמי בשיתוף הקהילה והסביבה. מתאים לך? אנו מזמינים אותך לבוא ולהתרשם בעצמך!