| דף הבית | אודותינו | משאבי אנוש וארגון | בוגרים | מרכז מבקרים | להרשמה | גלעד לזכרם |
| French | English |


לאתר הרשמי
דבר מנהלת
מנהלי המדור הכללי לדורותיו
מידע כללי על ביה"ס
דף הבית
מבנה ארגוני ובעלי תפקידים
מגמות לימוד
תקנון בית הספר
לוח צלצולים
היחידה הייעוצית-טיפולית
כיתות ספח ומתקנים
נהלי קליטה- חט"ב
נוהל קליטה- חט"ע
נהלי קליטה- פנימייה
נהלי קליטה- פנימיית יום
לוז בית ספרי
קיימות
שכבות
חטיבת ביניים
המסע לפולין
משלחות חו"ל - Youth Exchanges
תוכניות ופרויקטים
הכלת תלמידים
האחר הוא אני
מועצת תלמידים
אירועים תשע"ד
אירועים תשע"ה
אירועים תשע"ו
מכתבי הערכה ופרסים תשע"ד
מכתבי הערכה ופרסים תשע"ה
מכתבי הערכה ופרסים תשע"ו
ועד הורים מוסדי
גלריות - Gallery
גלריה תשע"ו 2016 Gallery
תמונות מחזור -Yearbook Pictures
מרוץ ניווט לזכרו של יונתן עברון

                                                                                                  הנהלה ובעלי תפקידים

 

הנהלה

 

 

מנהלת בית הספר- ד"ר טלי פלוטקין

מנלהת חט"ע וסגנית- דפנה שניידר

מנהלת חט"ב- שרון חלד

סגן מנהלת שש שנתי- אמנון עטואר

סגנית מנהלת חט"ב- מור בלושטיין

מנהל הפנימייה- אלכס כ"ץ

 

הנהלה מורחבת

מנהלים וסגנים, רכזי שכבות, רכזת פדגוגית, רכזת חינוך חברתי, רכזת בגרויות, יועצת

 

בעלי תפקידים

רכזת פדגוגית- אלה אזרחוביץ'

רכזת מערכת- חני ספיר

רכזת בגרויות- אסתי מיורצ'יק

רכזת חינוך חברתי ומנהיגות תלמידים- יהודית טל

מנהל פנימיית יום, רכז משמעת, משק וטיולים- אמנון עטואר

אחראי שמירת מורים- יאיר גנטון

אחראית ספריית השאלה לתלמידי הפנימייה ופנימיית יום- מאיה יעקב

אחראי תשתית ומחשוב- חנוך חזין

מובילת תוכנית ט"ל (טיפוח לימודי)- נטע מנדלבאום

מב"ס- ד"ר כרמלה רוגל

רכזת שילוב ו"מורשה"- מור בלושטיין

רכזת "סודקות את תקרת הזכוכית"- ד"ר שרי וייס

רכזת בטיחות בדרכים- עידית רוטשס

רכז משלחות- דוד אבשלום

רכזת פרויקטים בביולוגיה- אפרת הנדלסמן

מלווה תרגומים- אביבה נקר

 

רכזי מקצוע

אומנות- דוד אבשלום

אזרחות- שוש ברזני

אנגלית- דורית הירשהורן

היסטוריה- יהודית טל

חנ"ג- ניסים מזרחי

חקלאות- שמעון מאוטנר

לשון והבעה- לאה לוי

כימיה- לאה זלמנוב

מדעי החברה- מיכל סגל

מקצועות מדעיים (ביולוגיה, מדע וטכנולוגיה, ביוטכנולוגיה, כימיה)- אפרת הנדלסמן

מחשבים- מוטי רוסו

מתמטיקה- אירית ברגר

ספרות- חגית הורוביץ

ערבית- קרן אפלבוים

פיסיקה- קובי יוספן

תנ"ך- אילנה כהן

 

צוות ייעוצי טיפולי

עדנה רותם- יועצת ט, י, יא, יב

שרי שלהב כץ- פסיכולוגית

אסתי מיורצ'יק- יועצת ז, ח

דליה הרשקוביץ- עו"ס פנימייה

סבינה עצמון- עו"ס פנימייה

 

רכזי שכבה ומחנכים

 

רכזת שכבת ז- עידית רוטשס

מחנת ז1- עידית רוטשס

מחנכת ז2- דורית הירשהורן

מחנכת ז3- רונית חן

מחנכת ז4- נטע מנדלבאום

 

רכזת שכבת ח- פוריה ברק

מחנכת ח1- פוריה ברק

מחנכת ח2- רויטל בירן

מחנך ח3- אבי טומשין

 

רכזת שכבת ט- רחלי מורגבי

מחנכת ט1- רחלי גנדלמן

מחנכת ט2- אירנה ויריחנוב

מחנך ט3- יאיר גנטון

מחנכת ט4- אפרת הנדלסמן

מחנך ט5- ניסים מזרחי

 

רכזת שכבת י'- לאה זלמנוב

מחנך י1 מדעית מואצת- אלי מלכי

מחנכת י2 מב"ר- שוש ברזני

מחנכת י3 אתגר- טלי מוגרבי

מחנכת י4 מדעית מואצת- טליה אור

מחנכת י5 מדעית מואצת- לאה זלמנוב

 

רכזת שכבת יא- לאה לוי

מחנכת יא1 מדעית מואצת- לאה לוי

מחנכת יא2 מב"ר- עידית זרחיה

מחנכת יא3 אתגר- מירה אררה

מחנך יא4 מדעית- דוד אבשלום

 

רכזת שכבת יב- אלה אזרחוביץ'

מחנכת יב1 מדעית מואצת- אלה אזרחוביץ'

מחנכת יב2 מדעית מואצת- יהודית טל

מחנכת יב3- גלית רוכל

מחנך יב4 אתגר- רפי אסרף


עיצוב: עצם הרעיון