| דף הבית | אודותינו | משאבי אנוש וארגון | בוגרים | מרכז מבקרים | להרשמה | גלעד לזכרם |
| French | English |


לאתר הרשמי
מנהלי המדור הכללי לדורותיו
דבר מנהלת
מידע כללי על ביה"ס
מבנה ארגוני ובעלי תפקידים
מגמות לימוד
לוח צלצולים
תקנון בית הספר
היחידה הייעוצית-טיפולית
כיתות ספח ומתקנים
נהלי קליטה- חט"ב
נוהל קליטה- חט"ע
נהלי קליטה- פנימייה
נהלי קליטה- פנימיית יום
לוז בית ספרי
מרוץ ניווט לזכרו של יונתן עברון
קיימות
שכבות
חטיבת ביניים
המסע לפולין
משלחות חו"ל - Youth Exchanges
תוכניות ופרויקטים
הכלת תלמידים
האחר הוא אני
מועצת תלמידים
אירועים תשע"ד
אירועים תשע"ה
אירועים תשע"ו
מכתבי הערכה ופרסים תשע"ד
מכתבי הערכה ופרסים תשע"ה
מכתבי הערכה ופרסים תשע"ו
ועד הורים מוסדי
גלריות - Gallery
גלריה תשע"ו 2016 Gallery
תמונות מחזור -Yearbook Pictures

                                                                                                  הנהלה ובעלי תפקידים

 

הנהלה

  

מנהלת בית הספר- דפנה שניידר

מנהלת חט"ע וסגנית- מגי אנידג'ר

מנהלת חט"ב- שרון חלד

סגן מנהלת שש שנתי- אמנון עטואר

סגנית מנהלת חט"ב- מור בלושטיין

מנהל הפנימייה- אלכס כץ

סגנית מנהל הפנימייה- שירלי זבולון

 

 

בעלי תפקידים

 

רכזת פדגוגית- אלה אזרחוביץ', שמוליק שקוף ואסתי מיורצ'יק

רכזת מערכת- חני ספיר

רכזת בגרויות- אביבה קליגר

רכזת חינוך חברתי ומנהיגות תלמידים- יהודית טל

מנהל פנימיית יום, רכז משמעת, משק וטיולים- אמנון עטואר

אחראי שמירת מורים- יאיר גנטון

אחראי תשתית ומחשוב- חנוך חזין

רכזת שילוב ו"מורשה"- מור בלושטיין

רכזת "סודקות את תקרת הזכוכית"- ד"ר שרי וייס

רכזת בטיחות בדרכים- עידית רוטשס

רכז משלחות- דוד אבשלום

רכזת פרויקטים בביולוגיה- אפרת הנדלסמן

מלווה תרגומים- אביבה נקר

 

רכזי מקצוע

 

אומנות- דוד אבשלום

אזרחות- שוש ברזני

אנגלית- רינה קאירי ודורית הירשהורן

היסטוריה- יהודית טל

חנ"ג- ניסים מזרחי

חקלאות- שמעון מאוטנר

לשון והבעה- רויטל בירן

כימיה- לאה זלמנוב

מדעי החברה- מיכל סגל

מקצועות מדעיים (ביולוגיה, מדע וטכנולוגיה, ביוטכנולוגיה,פיסיקה,כימיה)- אפרת הנדלסמן

מחשבים- ניר וינגרטן

מתמטיקה- אירית ברגר

ספרות- חגית הורוביץ

ערבית- קרן אפלבוים

תנ"ך- אילנה כהן

 

צוות ייעוצי טיפולי

עדנה רותם- יועצת 

ענת רום- יועצת

שרי שלהב כץ- פסיכולוגית

 

דליה הרשקוביץ- עו"ס פנימייה

סבינה עצמון- עו"ס פנימייה

 

רכזי שכבה ומחנכים

 

רכזת שכבת ז- 

מחנת ז1- 

מחנכת ז2- 

מחנכת ז3- 

מחנכת ז4- 

 

רכזת שכבת ח- 

מחנכת ח1- 

מחנכת ח2- 

מחנך ח3-

 

רכזת שכבת ט- מירב עינב

מחנכת ט1- 

מחנכת ט2- 

מחנך ט3- 

מחנכת ט4- 

מחנך ט5- 

 

רכזת שכבת י'-טלי מוגרבי

מחנך י1 מדעית מואצת- 

מחנכת י2 מב"ר-

מחנכת י3 אתגר- 

מחנכת י4 מדעית מואצת-

מחנכת י5 מדעית מואצת- 

 

רכזת שכבת יא- לאה זלמנוב

מחנכת יא1 מדעית מואצת-

מחנכת יא2 מב"ר-

מחנכת יא3 אתגר- 

מחנך יא4 מדעית- 

 

רכזת שכבת יב- מאיה יעקב

מחנכת יב1 מדעית מואצת- 

מחנכת יב2 מדעית מואצת- 

מחנכת יב3- 

מחנך יב4 אתגר-


עיצוב: עצם הרעיון